Przyjęcie komunijne Koszalin

Przyjęcie komunijne w Koszalinie

Jeszcze do niedawna przyjęcia komunijne organizowało się w domu, jednak coraz częściej rodzice wybierają przyjęcie w restauracji. I trudno się temu dziwić! Zorganizowanie takiego wydarzenia dla całej rodziny to ogromne wyzwanie i bardzo często koszty domowego przyjęcia komunijnego wcale nie różnią się od tego odbywającego się w lokalu. A jeśli weźmiemy pod uwagę zaoszczędzony czas i nerwy okazuje się, że impreza w restauracji to wręcz oszczędność.

Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na przyjęcie komunijne dla swojej pociechy, warto przyjrzeć się ofercie Hoteliku Gwardia.

Przyjęcie komunijne w Hoteliku Gwardia – dlaczego warto?

Hotelik Gwardia to idealne miejsce na przyjęcie komunijne. Dzięki dużemu doświadczeniu w organizacji imprez dla dzieci doskonale wiemy jak sprawić, żeby ten dzień był naprawdę wyjątkowy dla każdego malca. W naszej restauracji oferujemy kompleksową obsługę przyjęcia, począwszy od przygotowania pysznego poczęstunku dla gości, a skończywszy na dekoracji stołów.

Dużym atutem naszego Hoteliku jest to, że część restauracyjna podzielona jest na osobne sale po 30 osób. Rezerwując miejsce mają więc Państwo pewność, że zabawa będzie odbywała się w rodzinnym gronie. Poza tym, do dyspozycji gości oddajemy duży parking przed hotelem, co jest ważnym udogodnieniem w trakcie imprez, które gromadzą gości z całej Polski!

No właśnie – z całej Polski. Prawdopodobnie niektórzy goście będą potrzebowali noclegu, żeby uniknąć jazdy po zmroku. W tym przypadku również służymy pomocą! W naszym Hoteliku znajdą Państwo wygodne oraz bardzo przystępne cenowo pokoje.

Przyjęcie komunijne w Hoteliku Gwardia

Hotelik Gwardia – lokalizacja

Lokalizacja hotelu, w którym organizujemy przyjęcie komunijne, dla wielu rodziców ma znaczenie drugorzędne. Niesłusznie! Planując imprezę okolicznościową warto wziąć pod uwagę, że będą na niej gościć osoby z różnych zakątków kraju, nieznające Koszalina i okolic. Hotelik Gwardia jest dogodnie ulokowany w odległości dwóch kilometrów od dworca kolejowego, a przy tym znajduje się przy głównych drogach dojazdowych, jest więc idealnym wyborem na tego rodzaju imprezę okolicznościową.